Blog

Blog yazıları

​Küçük Yatak Odalarının Dekorasyonu İçin 4 Tavsiye


Küçük bir yatak odasına sahipseniz ihtiyacınız olan her şeyi nasıl bir yatak odasına sığdırabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz? İyi haber şu ki her şeyi yatak odanıza yerleştirmek için hiçbir şeyi sıkıştırmak zorunda değilsiniz. Küçük yatak odanız daha iyi kullanmanız için beş tavsiye…

Komidin

Eğer bir komidin için yeriniz yoksa duvara monte edilebilen bir komidin kullanabilirsiniz. Çünkü bir komidine her zaman ihtiyaç vardır; telefonunuzu, lambanızı veya gece içmek için suyunuzu koyabilirsiniz.

Duvara monte edilen komidinleri yatağınızın yanına veya evinizin küçüklüğüne göre camın kenarına yerleştirebilirsiniz.

Duvara monte bir komidin bulamadıysanız küçük ve bacakları ince bir komidin de seçebilirsiniz.

Masa

Çalışmak için sakin bir alana ihtiyacınız varsa ve bunu yatak odasından yana kullanıyorsanız. Komidin ve masanın görevlerinin birleştiği küçük bir masa iyi bir alternatiftir.

Eğer duvara monte ettiğiniz bir komidin varsa ek olarak cam kenarına monte edebileceğiniz masada iyi bir çalışmanı olacaktır. Böylelikle gün ışığının pozitif enerjisinden de yararlanmış olursunuz.

Cibinlik

Yatak odanıza romantik bir dokunuş istiyorsanız bunu güzel bir cibinlik ile sağlayabilirsiniz. Ek yer gerektirmeyeceği için küçük yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Kitaplık

Kitaplar içinde uyumayı sevenlerden veya oturma odasının kitaplığı yetmeyenlerdenseniz küçük yatak odanız için bir kitaplık olmazsa olmazdır.

Eğer çok kitabınız yoksa yatağınızın boyutunda küçük bir yer kitaplığı işinizi görecektir. Hem de yatak odanızın şıklığına uyum sağlayacaktır.

Bir diğer alternatif tam yatağınız arkasına boydan boya bir kitaplıktır. Ama alt kısımdaki kitaplara kolay ulaşamayacağınızı bilmek zorundasınız ve güvenlik için kitapları iyi sabitlemelisiniz.

Son olarak duvara monte kitaplık tavsiye edebiliriz.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap