Blog

Blog yazıları

​Yatak Odanızı Güzelleştirmek İçin 4 Mobilya ve Aksesuar Fikri

Birçoğumuz yatak odası takımı aldıktan sonra yatak odasını güzelleştirmek için ayrıca bir mobilya almaz ve bunun yerine bir süre sonra yatak odası takımını değiştiririz. Oysa bu hem zahmetli ve verimli olmayan bir seçenektir. Bunun yerine yatak odanıza dönemsel olarak küçük mobilya ve aksesuarlar almak daha doğrudur.

Küçük mobilya ve aksesuarlar kolay uygulanabilir ve alınabilir olduklarından dolayı yatak odanıza hızlı bir şekilde dahil olur ve yatak odanızı güzelleştirir. Bizler de Saloni Mobilya olarak yatak odanızı güzelleştireceğine inandığımız dört mobilya ve aksesuarı sizlerle paylaşıyoruz.

Loop Berjer

Siyahın cezbediciliğini yansıtan Loop Berjer ahşap detayları ve arka sırtında bulunan altın detayı ile berjerin lüks anlayışını temsil ediyor. Yatak odanızın köşesinde kullanabileceğiniz bu berjer, yatak odanıza yeni bir ruh katacak.

Lego Dolap

Yatak odası takımınızın sadece dolapları eskimiş veya kullanılmaz hale gelmişse yatak odası takımınızı değiştirmek yerine her tarza uyum sağlayacak Lego Dolap tercihiniz olabilir. Modüler yapısıyla her odaya uyum sağlıyor aynı zamanda.

Ayrıca ek bir dolaba ihtiyacınız olacağı durumlarda da tercih edebileceğiniz bir dolap. Modüler olmasının yanı sıra diğer bir avantajı cam kapakları sayesinde eşyalarını dolabın kapağını açmadan görebilmeniz.

Art Tablo Yellow & PinkKüçük ama etkileyici değişiklik yapmak istiyorsanız işe her zaman duvarlardan başlamak gerekiyor. Duvarlarınızı boyayabileceğiniz gibi yine küçük aksesuar ile de değiştirebilirsiniz.

Colorium Art serisi ürünlerinden Art Tablo Yellow & Pink iki renk alternatifi ve desenleriyle yatak odası duvarınıza farklılık ve yenilenme katacak.

Lee Mirror

Bir yatak odasını güzelleştirmenin en kolay yollarından biri de yeni bir ayna almaktır. Klasik dokusuyla Lee Mirror; klasik tarz yatak odası takımına sahip olanların odasına uyum sağlarken modern yatak odası takımına sahip olanları da klasik ve modern tarzın uyumuna davet ediyor.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap