Blog

Blog yazıları

​Yeni Eve Taşınan Arkadaşlarınıza Alabileceğiniz 4 Ev Hediyesi

Bir arkadaşınız yeni eve taşındığında ilk ziyaretinizde hediye götürmek geleneklerimizden biri. Hal böyle olunca hediye seçimi her zaman kolay olmuyor ve iyi bir fikir arıyoruz. Saloni Mobilya olarak yeni eve taşınan arkadaşlarınıza alabileceğiniz 4 ev hediyesi fikrini sizlerle paylaşmak istedik. Saloni Mobilya’dan alabileceğiniz küçük ve şık hediyelere gelin birlikte bakalım.

  1. Lee Mirror

Tarzının klasik olduğunu bildiğiniz arkadaşınıza Lee Mirror hediye edebilirsiniz. Klasik tarzı, ahşap dokusu ve yeşil tonuyla evine hoş bir hava katacağından emin olabilirsiniz.

2. Art Tablo Yellow & Pink

İster klasik tarz olsun ister modern tarz olsun her eve ayrı bir enerji katacak Art Tablo tarzından emin olmadığınız arkadaşlarınız için iyi bir seçimdir.

3. Dekoratif Kırlentler

Saloni Mobilya’nın dekoratif kırlentlerinden arkadaşınızın tarzına uygun olanını seçerek ona hoş bir hediye verebilirsiniz. Kırlentler hem hoş bir hatıradır hem de evlerin enerjisine olumlu katkı sunar.

4. Stark Lambader

Bir evin köşesini veya bir sehpayı dolduracak şıklıkta aydınlatma aksesuarları modern evlerin vazgeçilmezinden. Hayatın kaynağını oluşturan ışığın etkisini arkadaşınızla paylaşmak istiyorsanız sizler de Stark Lambader hediye edebilirsiniz.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap