Blog

Blog yazıları

 • ​Yatak Odanızı Güzelleştirmek İçin 4 Mobilya ve Aksesuar Fikri

  Küçük mobilya ve aksesuarlar kolay uygulanabilir ve alınabilir olduklarından dolayı yatak odanıza hızlı bir şekilde dahil olur ve yatak odanızı güzelleştirir. Bizler de Saloni Mobilya olarak yatak odanızı güzelleştireceğine inandığımız dört mobilya ve aksesuarı sizlerle paylaşıyoruz.

 • Oturma Odasını 5 Dakikada Güzelleştirmek İçin Yapılması Gerekenler

  En yorucu günün ardından bile oturma odanızı güzelleştirmek için 5 dakika yeterlidir. Misafirleriniz aniden geldiğinde, evinizi temizlemeyi unuttuğunuzda veya haftasonu hiçbir şey yapmak istemediğinizde daha hoş görünen bir ev istiyorsanız; yapılması gerekenleri yaparak harikalar yaratabilirsiniz. Üstelik hiç para harcamadan!

 • Küçük Yatak Odalarında Yerden Tasarruf Edebileceğiniz Çözümler

  Küçük bir yatak odası kullanıyorsanız herkes için normal ölçülerde sayılabilecek bir yatak veya yatak odası takımı sizin için fazlasıyla geniş olabilir ve çözüm arayışına girebilirsiniz. Yatak odası dekorasyonunu yaparken bazı şeyler ekleyerek yerden tasarruf edebilirsiniz.

 • ​Evinizin Rengini Değiştirerek Nasıl Daha Mutlu Olabilirsiniz

  Oturma odanızda otururken içinizi kasvet mi basıyor? Uyandığınız zaman yatak odanızın enerjinizi eskisi gibi canlı değil mi veya yemek odanız artık iştahınızı açmıyor mu? Bu sorulardan birine veya birkaçına evet diyorsanız evinizin rengini değiştirmenin vakti gelmiş demektir.

 • ​Pembe Oturma Odası: Beklentinizden Daha Güzel

  Son yıllarda pembe ülkemizde ve dünyada rönenasansını yaşıyor ve her alanda kullanılmaya çalışılıyor. Pembe bir oturma odası birçok kişiye Barbie bebekleri ve kız çocuklarını canlandırsa bile pembe bir oturma odası gerçekte bambaşka bir şey. Zira bu oturma odalarında etkiyi artırmak için sadece pembe değil beyaz ve mavi renklerde yoğun bir biçimde...

 • ​Yatak Odasında Kullanabileceğiniz Tamamlayıcı Renkler

  İlkokulda öğrendiğimiz renk bilgisiyle hepimizin zihninde tamamlayıcı renkler hakkında az da olsa bilgi vardır. Renk tekerleğinde birbirinin karşısında duran renklere tamamlayıcı renkler diyoruz. Ve ışığın tüm özelliklerini içerdikleri için dinamik bir uyum yakaladıkları söylenir. Dolayısıyla bir rengin dingin olabilmesi için tamamlayıcı renkleri k...

 • ​Yatak Odası İçin Yeni Renk Trendi: Koyu Mavi + Berrak Beyaz

  Yeni popüler renk trendlerinden biri de koyu mavi + berrak beyaz kombinasyonu. Birçok tarzın içinde kendine yer bulan bu kombinasyon, doğru kullanıldığında, yatak odalarınızda mükemmel sonuçlar veriyor. Bu iki rengin en güzel tarafı tek başına da kullanıldıklarında aynı derece cesur ve rahatlatıcı etki oluşturabilmeleri.

 • ​Küçük Oturma Odaları İçin Trend Fikirler

  Oturma odanızın boyutu ne olursa olsun onlara davetkar davranmanız ve misafirperver olduğunuzu hissettirmeniz lazım. Buna rağmen küçük bir oturma odasına sahip olmak bunları gerçekleştiremeyeceğiniz hissini uyandırabilir. Bizse buna katılmıyoruz. Küçük bir oturma odası sizin mükemmel bir oturma odanız olabilir.

 • Ev Düzeninin Altın Kuralı

  Düzenli bir evin asla kısa bir yolu yoktur. Temiz ve düzenli bir ev sıkı bir çalışma ve disiplin gerektirir. En önemlisi de motive edici bir azim… Buna karşın evinizin tüm odalarında düzeni sağlamak için kurallara ihtiyacınız var.

 • ​Mükemmel Ev Tasarımının Kuralı: 60-30-10

  Mükemmel bir tasarımın yolu detaylardan geçer. Çünkü mükemmeli mükemmel yapan sır çoğu kişinin bir bakışta görmediği ya da bilmediği detaylardır. Peki, nedir bu detaylar? Ev dekore ederken renklerin kusursuz detaylarına nasıl ulaşılır? İşte sizlerin bu mükemmel detaylara ulaşması için uygulaması basit bir yöntem: 60-30-10 kuralı

 • Evinizde Turuncu Renk Kullanmanın Yöntemleri

  Sağlamlılığı ve dayanıklılığı temsil eden turuncu, kırmızı rengin özelliklerinin bir kısmına sahip olsa bile daha sakin ve durağan bir renktir. Peki turuncuyu evinizde nasıl kullanabilirsiniz, gelin birlikte inceleyelim. Canlanın

 • ​Ev Dekorasyonunda Tablo Kullanımı

  Vaktinizin büyük kısmını evinizde geçiriyorsanız evinizin dekoruna ve enerjisine daha fazla önem vermeye başlarsınız. Kimi zaman mobilyarla, kimi zaman renklerle veya detaylarla evinizin enerjisini artırmaya çalışır ve ne yapabileceğiniz hakkında fikir üretirsiniz.

 • Evinizin Daha İyi Görünmesini Sağlamanın Yolları

  Çoğu zaman evinizin iyi görünmesi için fazla vakit harcamanız gerekir. Oysa küçük dokunuşlar evinizin iyi görünmesi için çoğu zaman yeterli olacaktır. Bunları evinizin güzelleşmesi için “basit yollar” olarak adlandırabilirsiniz. Biz basit yollar için ‘evinizi güzelleştirmek için on dakika veya daha az zaman ayırdığınız düzenlemeler’ diyoruz.

 • Stil Sahibi Evler İçin Kumaş Kullanımı

  Kumaş en basit tanımıyla bir dokuma malzemesidir. İp parçaları bir araya gelerek farklı stillerde kumaşlar ortaya çıkarır ve evinizin tarzında pek çok zaman önemli bir figür olarak yer alır.

 • ​Evinize Renkli Tasarım Yapmanın Yolları

  Ev tasarlarken en zorlanacağınız şey renkli tasarım yapmaktır. Bunun en büyük nedeni nereden başlayacağınızı bilmemek ve aklınıza aynı anda bir sürü şeyin gelmesidir. Seçeneklerinizi bilerek belli bir plan doğrultusunda hareket ederseniz evinizi renkli tasarım yapmak zor olmaktan çıkıp, eğlenceli bir hal alabilir.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap