Saloni Logo

DİLLER

Ceo'nun Mesajı

Ceo'nun Mesajı

Saygıdeğer Müşterilerimiz ve Değerli İş Ortaklarımız, 


Sizlere yeni koleksiyonumuzu içeren kataloğumuzla merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl bizler için özel bir yıl. Birlikte yola çıkışımızın 21. yılını kutluyoruz.  

21. yılımıza özel, çok heyecan verici yeni ürünlerimizi sizinle paylaşırken, yeni yatırımlarımızı ve firmamızla ilgili yeni gelişmeleri sunmak isterim. Öncelikle tüm dünyada beklenen kalite seviyesine uygun, sağlam, estetik ve konforlu ürünler üretme amacımızda çok önemli mesafeler kat ettik. Malzeme ve işçilik kalitemizi daha da artırarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma yolunda mükemmeliyete ulaşma konusunda tüm hızımızla ilerliyoruz. 

Ülkemizde 70 ve 40 ülkeye yayılmış 200’ü aşkın satış noktamız ile güçlü bir satış organizasyonuna sahibiz. Özellikle ihracat alanında yaptığımız atılımla, ürünlerimizin %70’ini Avrupa çoğunluklu olmak üzere tüm dünyanın kullanımına sunma imkânı buluyoruz. 

Kalite ve satış alanındaki bu atılımımızı, üretim altyapımızı daha da güçlendirerek taçlandırdık. Yeni yatımlarımız olan yatak odası, yemek odası ve karyola fabrikalarımız tam kapasite olarak devreye girdiler. Metal fabrikamız ve koltuk üretim fabrikamızla beraber 5 fabrikada toplam 400 çalışanımızla sizlere en iyi ürünleri sunmanın çabasındayız.

Yatak odası modellerimizle beraber sizlere yatak konusunda da en iyi çözümü sunmak amacıyla, köklü bir geçmişe ve güçlü üretim altyapısına sahip olan Altın Yatak firması ile stratejik iş birliği oluşturduk. Kaliteli ve sağlıklı Altın Yatak ürünlerine mağazalarımızdan kolayca ulaşabileceksiniz. 

Saloni’yi kurduğumuz 2000 yılından bu yana; müşterilerimiz ile ahlaklı ve güvene dayalı ticaret sürdürmek, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmek, çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmak değerlerimizden asla vazgeçmeden, daha güçlü üretim altyapımızla sizlere hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımla, 

Haluk Özbek 
CEO