Haberler

Saloni Mobilya'dan son gelişmeler...

 • Türkiye'nin En Büyük Mobilya Kenti İnegöl

  İnegöl, Türkiye’nin en büyük kapalı mobilya ve dekorasyon merkezlerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Temelleri iki yıl önce atılan Mobilya Kent İnegöl, toplam 200 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

 • Saloni' den Örnek Çevre Duyarlılığı

  İnegöl-Domaniç yolu yan refüjleri, piknik alanları, çeşmeler ve derelerdeki çöplerin temizliği için proje geliştiren, aynı zamanda sponsoru olan firma, doğanın korunması ve çevre duyarlılığı adına önemli bir adım daha attı.

 • Saloni Mobilya'dan Öğrencilere Konya Gezisi

  ​İnegöl’lü Mobilya Üreticilerinden Saloni Mobilya sponsorluğunda İnegöl Eskikaracakaya İlkokulu ile hayata geçirilen proje kapsamında Okul Müdürü Selami Özer, 2 öğretmen ve başarılı 14 öğrenci için “Hızlı Tren ile Konya gezisi” düzenlendi.

 • İnegöl’e Değer Katacak Büyük Proje: MOBİLİYUM

  İnegöl’ün vitrini olacak. 365 gün fuar mantığıyla hareket edecek Mobiliyum. Oteli, Restoranı, otoparkları , kafeteryaları, hediyelik eşya satan dükkânları ile tam bir sosyal merkez olacak. Mobiliyum ihracata da hizmet edecek. Yurtdışından gelen misafirlerimiz hem turistlik amaçlı hem de ticaret amaçlı gelecekler.

 • Saloni Mobilya'dan 45 Ülkeye İhracat

  Ergonomi, konfor ve kalite bilinciyle Ar-Ge biriminde geliştirdiği ürünleri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Ortadoğu ve Afrika'daki 40 ülkeye gönderen Saloni Mobilya, bugüne kadar 25 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap