Kurumsal Kimlik

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik Rehberi

Saloni Mobilya olarak, geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru hamlelerle uluslararası platformlara da taşıdığımız pek çok başarı elde ettik. Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz ve dünya hızında değiştiğimiz bu dönemde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vermiş durumdayız.

Saloni markasının gücü, mobilya ve ekipmanları sektöründe rekabetçi olmamızın da kuşkusuz en büyük etkenlerinden biri. Günümüzde, Saloni logotaypı (Saloni sembolü ve Saloni yazısı), tek başına, tüm kamuoyunun kolaylıkla topluluğumuzla özdeşleştirdiği bir iletişim aracına ve ortak bir imzaya dönüşmüştür.

Elinizdeki yenilenmiş Saloni Kurumsal Kimlik Rehberi, hepimiz için bir değer haline gelmiş Saloni logotaypını koruyarak geleceğe taşımak için ihtiyacımız olan yeni kullanım kurallarını ortaya koymaktadır. Bu çalışmayla amacımız, Saloni logotaypımızın dengeli, tutarlı ve şirketimizin iletişimlerine olumlu katkı sağlayacak bir mimariyle kullanılmasını sağlamaktır.

Rehberde göreceğiniz kuralları ve uygulama örneklerini, hem şirketlerimizden hem de müşterilerimizden görüş alarak titizlikle oluşturduk. Dikkatinize sunduğumuz rehberimizi zaman ayırarak incelemenizi, Saloni logotaypını kullanmanız gereken zamanlarda mutlaka dönüp rehberin ilgili bölümünü referans almanızı ve ihtiyaç duyduğunuz her an bizlerle temasa geçmenizi rica ederiz.

Kimlik rehberimizi, Özge Pişiren TÜRKOĞLU liderliğinde, ANL Creative, firmamızın grafik tasarımcılarından Abdullah Şen ve ekibi ile çalışarak özenle hazırladık. Tabi ki asıl önemli olan rehberin kalitesi kadar, doğru uygulanması ve sürekli olarak kullanılan bir başvuru kitabına dönüşmesidir. Bu çerçevede, rehberimizin verimli kullanımı konusunda, şirketlerimizin ilgili profesyonelleriyle bir araya geleceğimiz iletişim toplantıları organize ediyor olacağız.

Rehberimiz yaşayan bir kitap olacak, gelişmeye ve büyümeye sizlerden gelen görüşler doğrultusunda devam edecek. Rehberle ilgili güncellemeler oluştukça size ayrıca ileteceğiz. Bu güncellemeleri oluştururken değerli, başarılı ve sevilen pek çok markayı yaratan ve yöneten sizlerin görüşleri bizim için vazgeçilmez olacaktır. Lütfen tereddütte kaldığınız her konuyla ilgili olarak Kurumsal İletişim Direktörlüğümüzle hep temasta olunuz.

Kurumsal Kimlik Klavuzu 2019.pdf

Kurumsal Kimlik Rehberi PDF İndir !


JPEG - Saloni Logo Jpeg İndir !


PNG - Saloni Logo Png İndir !


RGB - Saloni Logo PDF İndir !


CMYK - Saloni Logo PDF İndir !


Saloni Renk Kodları PDF İndir !


Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap