Online Katalog

ONLİNE KATALOG

Online Kataloglar ( 2005-2018 )

Sürekli değişen teknoloji ve moda karşısında insan evinde de kendisini çağdaş hissetmek ister. Yaşadığımız dünyayı şekillendiren tasarımcılar, stil, konfor ve ergonomik merkezinde kendimizi daha rahat hissetmemiz için dünyaya tasarımlarını sunarlar. Saloni’nin bu kataloglardaki koleksiyonu modern dünyayı evinize taşımak için size sunulmuş ürünleri içermektedir. Biz bu koleksiyona

“akıllı mobilyalar” diyoruz.


DENGE ve UYUM - 2019 Yeni Koleksiyon

Huzur Dolu. Mutlu Evler

Yeni tarz arayışında olan bir sektörün en hırslandığı, en özgür olmak istediği, en stil sahibi kim diye sorduğu, enleri bir arada sunduğu uçsuz bilgi arayışında kendini bulan, sorgulayan ve ilham veren bir marka; saloni.

Notayı bilen ama, her biri farklı enstrümanlarda uzman sanatçıların bir araya geldiği bir orkestra.

2019 New Collection

2019 New COLLECTİON PDF İndir!


2018 Sofa Collection

2018 SOFA COLLECTİON PDF İndir!


DAY & NIGHT 2018

DAY & NIGHT 2018 PDF İndir!


NEWS 18

NEWS 18 PDF İndir!

“NEWS 18” bülteni ile, uzun zamandır yoğun çaba ve özveri göstererek hazırlığını sürdürdüğümüz yeni koleksiyonumuzu sizlere sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Her yeni koleksiyonumuzda olduğu gibi, bu yıl da hedeflerimize doğru koşar adım yürümenin verdiği haz tarif edilemez!

Yeni koleksiyonumuzda “Çağdaş Modern” olarak adlandırdığımız, son derece yalın fakat tam anlamıyla çağdaş bir anlayışla tasarlanmış ürünlerimiz sizi karşılarken, bir yandan da “Modern Lüks” serimizin ihtişamına kapılacak ve altının, Modernist dokunuşlar eşliğinde ahşapla nasıl harmanlandığını göreceğiz.Dinginliğinden hiçbir zaman taviz vermeyen “Minimalizm” ise “Küçük Evlere Muhteşem Fikirler” sloganı ile kendisini gösterecek ve yalınlığın tasarıma dokunuşlarını bir kez daha hissettirecek.

Biliyoruz ki;

  • Farkındalık yaratmak için farklı düşler
  • Farklı düşler için çok çalışmak
  • Çok çalışmak için ise azim gerekir.

Biz bu azmi Saloni “Kalitesi” ve “Sağlamlığı” ile taçlandırmaya, sizler için farklı düşler kurmaya ve en önemlisi; düşlerinize ortak olmaya devam edeceğiz…


SOFA COLLECTION 2017/02

Saloni Mobilya SOFA COLLECTION 2017/02 PDF İndir!

Saloni Mobilya DAY & NIGHT COLLECTION 2017/02 PDF İndir!


Saloni Mobilya Katalog 2016/01 PDF İndir!a new approach beyond traditional

Saloni proudly presents the newest spectacular special edition collection: COLORIUM. Entering through a world of immense color schemes and sensational textile combinations and items, one is immediately enchanted by the eye-catching atmospehere and the exciting interpretation of products. Though in line with the forthcoming trends, Saloni looks towards a totally different inspiration: the Joy and relaxation in home decoration using the combination of happy colors and appealing patterns, in an effort to bring elements of the different themes as the goemetric, bohemian ethnic, tropic and pop art concepts. What makes Saloni’s new special edition series Colorium so distinctive is its obvious courage of the use of bright colors and patterns that are inspired by the beautiful things in real life. As you become familiar with the products, it is smoothly sensed the use of an eclectic mix of patterns totaly derived by the beauty of nature from a parrots sparkling color palette to the rain forests deep and mistic jungle atmosphere. Sometimes you can find a sofa printed in huge and incredibly refreshing flowers in all over. This is the way Saloni’s COLORIUM wants to gather happiness and comfort without a hitch to the environments. Highly fashionable yet sustainable, COLORIUM offers it well-equipped range of collection to the young hearts and art lovers. Combination of sofas, furniture and accessorries of challenging styles, it is a fact of joy to addapt the decoration to the homes. Using the mix of patterns and cheery items, Saloni gives you the assence of relaxation and the chance to break the rules of traditional decoration. As a matter of fact, COLORIUM is a new approach that you can not want to miss!

Colorium Katalog 2017/01 PDF İndir!Saloni Mobilya Katalog 2015/01 PDF İndir!


Saloni Mobilya Katalog 2005 PDF İndir!Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap