Saloni Logo

DİLLER

Saloni Akademi

Saloni Akademi

Hoş geldiniz.

Saloni ürünlerinin siparişlerinin alınmasından müşterimizin evine teslim edilmesine kadar olan süreçlerde görev alan tüm ekip arkadaşlarımızın gelişimlerinin sağlanması, ürün ve hizmet kalitemizin yükseltilmesi, müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasının yolunun eğitim ve bilimden geçtiğine inanıyoruz.

Bu bakış açısıyla, Saloni ekiplerinin sürekli gelişmelerini sağlamak, bu gelişimlerini sistematik olarak takip etmek ve ihtiyaç olan bilgileri hızlı ve etkin şekilde aktarmak amacıyla Saloni Academy’yi kurduk. İşbaşı uygulamalı eğitimler ve sınıf eğitimleri gibi örgün eğitimlerin yanı sıra, zaman ve mekandan bağımsız şekilde uzaktan eğitimlere imkan verecek online eğitim platformunu da hayata geçirdik. Bu sayede fabrikalarımızda yer alan ekiplerimizle beraber, Türkiye ve dünyada bulunan mağaza ve satış noktalarında görev yapan tüm personelimizin, gerekli eğitimlere kolay ve hızlı ulaşması mümkün olmaktadır.

Kalite, verimlilik, iş sağlığı ve güvenliği, mesleki ve teknik konular, kişisel gelişim, yönetim sistemleri içerikli eğitimlerimiz, platformumuzda yer almaktadır. Eğitim ihtiyaç planlamamıza göre gerek duyulan yeni eğitimler periyodik olarak eğitimlerimize dahil edilmektedir.

Saloni Academy sadece çalışanlarımız için değil, nihai tüketicilerimiz için de bir eğitim platformu olarak hizmetinizde olacaktır. Ürünlerimizin montaj ve kurulum videoları, kullanım ve bakım bilgileri, dekorasyon fikirleri gibi içerikteki eğitimlerimize Saloni Academy platformundan ulaşabilirsiniz.

Tüm Saloni Ailesi’nin gelişimine katkı sağlayacak Saloni Academy platformumuza katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

Saloni Academy Ekibi

Saloni Academy
Saloni Academy 1
Saloni Academy 2