Saloni Logo

DİLLER

Saloni Avrupa

Saloni Avrupa

Saygıdeğer Müşterilerimiz ve Değerli iş ortaklarımız; 

Birlikte yola çıkışımızın 21.yılını kutladığımız bu dönemde, sizlere katalog serimizden yatak odası kataloğumuzu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğumuzun kaynağının merkezinde   olan siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine talip olmak da bizleri ayrıca heyecanlandırıyor. 

Saloni olarak en iyiyi hedeflediğimiz ilk günden bugüne, tüketicilerimize en sağlam, en konforlu, en estetik ürünleri sunmayı, bunu sonuna kadar geliştirerek devam ettirmeyi temel değer olarak kabul ettik. Bu hedef ve amaç doğrultusunda sizlerin beğenisine sunduğumuz yeni koleksiyonumuzda, hayal eden, tasarlayan, emek sarf eden, üreten tüm çalışan arkadaşlarımıza ve takipçilerimize de gönülden teşekkür ediyoruz. 

Saloni’nin temel değerlerinden olan ‘tüketici dostu olma’ değerimizin de bize verdiği sorumlulukla çalıştığımız bu koleksiyonda ürünlerimizin çok daha opsiyonel ve kullanışlı olmasını hedefledik.  Hayal edilen yaşam alanlarını doğru renk, stil ve tasarımlarla sizlere sunmaya çalıştık. Elbette hayallerin sınırı yoktur, Saloni’nin de... Hayallerimizin sınırı olmadığı gibi, daha iyilerini yapmak, tasarlamak ve üretmek için sonsuz bir enerjiye sahibiz.  

Emeğin karşılığı olan başarının, sadece iyi bir koleksiyon ile yakalanamayacağının farkındalığı ile Saloni’yi her alanda daha çok tercih edilen ve daha hızlı ulaşılabilen bir marka yapmak içinde yeni projeler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.  

Bu çerçevede bakış açımızın rotasında olan Avrupa ülkelerinde daha yüksek başarı elde etmek, Avrupa’nın mobilya alışkanlıklarını daha iyi tespit edebilmek için Almanya’da satış ve depolama merkezi oluşturuyoruz. Çalışmalarına altı ay önce başladığımız ve tam anlamı ile 2021 yılı sonunda faaliyete başlayacak olan satış ve depolama merkezimiz, Avrupa’nın tamamına 24 ila 72 saat içerisinde teslimat yapabilecek. Bunun yanında yine Almanya’da oluşturduğumuz örnek kurumsal mağazalarımız ile koleksiyonumuzda var olan ürünlerimizin önemli bir kısmını sizlerin beğenisine kurumsal mağaza ortamında sunabileceğiz.  

Biliyoruz ki yaşanası evler oluşturmak için tüketicinin beklentisini iyi tahlil etmek gerekir. Yapılan her doğru tahlili ve ortaya çıkarılan ürünleri doğru konsept ile sunmak mobilya satışı için temel başarı kriteridir. Çünkü hayale konu olan ve tüketicilerin beğenisine sunulan ürünleri biz, mobilya sanatçısının emek sarf ederek ortaya çıkarttığı bir eser olarak görüyoruz. Eserin güzelliğinin yanında, o eseri içine alan mekânında bir o kadar özenle tasarlanmış olmasını çok önemli buluyoruz. 

Saloni Avrupa yapılanması ile; bayisine daha hızlı ürün temin etmenin yanında Saloni’nin bayisine eskiye kıyasla daha yakın olduğunu gösterecek, temel değerlerimizden kopmadan, Avrupa’nın tasarım gücünden, inovasyon başarısından da ilham alarak bayisine en iyi hizmeti sunmaya büyük bir özveri ile devam edecektir. 

Saygılarımla,
İsmail Özbek
Avrupa Genel Müdürü