Saloni Logo

DİLLER

Akıllı Mobilyalar İle Akılcı Dekorasyon

Akıllı Mobilyalar İle Akılcı Dekorasyon

Akıllı Mobilyalar İle Akılcı Dekorasyon

Evlerin küçüldüğü, alanların daraldığı, sürdürülebilir ve akılcı dekorasyon çözümlerinin öne çıkmaya başladığı bugünlerde, akıllı mobilyalar büyük önem kazanıyor. Üstelik yaratıcı ve akılcı mobilya tasarımları ile dekorasyonda kullanışlılığı ön plana çıkarırken, estetikten ve zarafetten vazgeçmek de gerekmiyor. Farklı kullanım seçenekleri sunan, şık ve rahat ürünler ile hem alanını genişletebilir hem de mobilyalarından maksimum düzeyde faydalanabilirsin.


Fonksiyonel ürünler ile pratik çözümler

Fonksiyonel Ürünler ile Pratik Çözümler

Çok fonksiyonlu mobilya tasarımları, alan tasarrufu sağlamasının yanı sıra, bir mobilyayı birden fazla alanda kullanma olanağı da sunuyor. Akıllı mobilyalar, bir çalışma alanını yemek alanına, yemek alanını oturma alanına, oturma alanını ise misafirin için özel bir alana dönüştürme imkânı verebiliyor. Tüm amaçlar için ayrı ürünler almak yerine fonksiyonel ürünler tercih etmek, bütçeni gereksiz harcamalardan korurken, odanı da kalabalık bir görünümden kurtarıyor.

Modüler mobilyalar ile de, pek çok şekilde birleştirilebilen parçalar aracılığıyla, farklı kullanım alanları elde edebiliyorsun. Çeşitli kombinasyonlar halinde kullanılabilen modüller ile koltuğunu, kalabalık bir grup için geniş bir toplantı alanına, bir şeyler yiyip içerken sohbet edebileceğin bir sehpalı alana çevirebiliyorsun. Derin bir uzanma koltuğu ya da huzurlu ve rahat bir yatak haline getirerek, bir keyif alanı da yaratabiliyorsun.

Akıllı Mekanizmalar ile Çok Amaçlı Mobilyalar 

 Akıllı mobilya mekanizmaları, mobilyaların için farklı kullanım olanakları sunuyor. DSS, CSS ya da tekyat mekanizmaları gibi çeşitli sırt, kol mekanizmaları ya da açılır kapanır sistemler sayesinde mobilyaların, kolayca dönüşerek amacına uygun hale geliyor. Alan kazanmak için tasarlanmış olan yaratıcı ve şık Saloni akıllı mobilyalar ile evin, ofisin, dar ya da geniş alanların işlevsellik kazanıyor.

Dostlarını ağırladığın standart oturma alanın, pratik bir mekanizma hareketi ile geniş ve derin bir oturum alanına dönüşerek maksimum düzeyde konfor sunuyor. Rahat oturum sağlayan koltuğunu kolayca, kullanışlı bir yatağa da dönüştürebiliyorsun. Güzellikten ya da konfordan ödün vermeyen tasarımlarıyla fonksiyonel mobilyaları incelemek için, Saloni mağazaları ve saloni.com.tr’yi ziyaret edebilir, akıllı mobilyalar ile akılcı çözümler elde edebilirsin.