Saloni Logo

DİLLER

Dekorasyonun “Puf” Noktası: Puflar

Dekorasyonun “Puf” Noktası: Puflar

Mobilyalarını zevkli bir dokunuşla tamamlamak mı istiyorsun? Çok fonksiyonlu bir ürünle daha da kullanışlı hale getirmeyi mi hayal ediyorsun? Belki de ufak bir değişikliğin fena olmayacağını düşünüyorsun. Puf, tüm bu durumlar için aradığın parça olabilir. Evlerin temel ihtiyaçları arasında öne çıkmasalar da puflar, aslında evin her yerinde kullanılabilen çok amaçlı ürünler olarak, bu listeye girmeyi hak ediyorlar.

Salonun Joker Elemanı Puflar 

Sen ya da misafirin için yumuşak bir oturma alanı olan puf, bazen salonunun orta sehpasına, kimi zamansa ayaklarını uzatabileceğin bir konfor alanına dönüşebiliyor. Koltukların ve diğer mobilyaların ile uyum ya da kontrast yakalayabileceğin bir puf seçebilirsin. Kapitoneli oturma grubuna uygun kapitoneli puflar ile bir takım oluşturabilir ya da ortama fark katacak renkli, desenli puflar ile stilini konuşturabilirsin.

Pufları Farklı Alanlarda Değerlendir

Puflar pek çok amaçla, evin farklı bölümlerinde de kullanılabiliyor. Hemen her alanda, eşyalarını bırakabileceğin bir sehpa, üstünde faaliyetler yapabileceğin bir oyun alanı görevi görebiliyor. Evin giriş bölümünde, portmantonun, ayakkabılığın yanında ya da giyinme odasında, yardımcı bir oturma elemanı olarak değerlendirilebiliyor. Yatak odasında ise bir yatak ucu bankı ya da bir makyaj sandalyesi olabiliyor.

     B i r   P u f   T a k ı m ı   O l u ş t u r

Evin bu kullanışlı üyelerini, değerlendirmek istediğin bir alanda beraber kullanarak da şahane bir görünüm elde edebiliyorsun. Benzer ya da uyumlu renklerdeki pufları, farklı büyüklüklerde tercih ederek bir araya getirmek hoş görünüyor. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak puflar da ayrı ayrı oldukları kadar, birlikte de göz alıcı oluyorlar. Pufları orta sehpalar ile yan yana kullanmak da şık bir sonuç verebiliyor.


Götür Pufunu Gittiğin Yere

İşlevselliği ile öne çıkan pufların, taşınabilir olması da önem arz ediyor. Büyük puflar bile hafifliği sayesinde, evin kullanmak istediğin bölümüne kolayca taşınabiliyor. Basit bir şekilde yerini değiştirebiliyor olman, balkon, bahçe, teras, genç ve çocuk odası gibi farklı alanlarda değerlendirme imkânı da sunuyor. Fazla yer kaplamayan ve hoş görünen puflar, ihtiyaç duyduğun alanlarda kurtarıcı bir yardımcı eleman oluyor.


    Birbirinden Şık Saloni Pufları

Saloni, hem zamansız ve kullanışlı, hem de yenilikçi ve akılda kalıcı pufları bir arada sunuyor. Metal ayaklardan, deri yüzeylere, yumuşacık dokulardan, ince, zarif detaylara, stil sahibi ve şık tasarımları ile göz dolduruyor. Özgün renk seçimleri, farklı büyüklükler ve şekilleri ile evinize hoş bir soluk katıyor. Saloni pufları incelemek için, Saloni mağazaları ya da saloni.com.tr’yi ziyaret edebilir, kataloglara göz atabilirsiniz.