Saloni Logo

DİLLER

Doğal ve Modernliğin Trendi: Mermer

Doğanın en güzel armağanı olan Mermer taşı sağlamlığı, zarafeti ve modern duruşu ile asırlardan beri insanoğlunun vazgeçilmezidir. Kişisel tercihlerinize göre oluşturduğunuz yaşam alanlarınız da yapacağınız ufak ve etkili dokunuşlar ile evinize doğallığı ve modernliği yansıtabilirsiniz.

Son zamanların yükselen trendi olan mermer ve mermer görünümlü eşyalar ile Evlerinizde, yalın ve yumuşak geçişli alanlar sağlayabilirsiniz.

Soğuk bir maden olan mermer ile doğal, sıcak bir malzeme olan ahşap iyi birer tamamlayıcılardır.Bu zıtlıklarda mermerin yansıtıcı, ahşabın ise mat ve tok görünümüyle “Emporio Yemek Odasını” dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanabilirsiniz. 

Kütlesel mermer görünümlü tablalar ile, metal ayaklı yemek masası konsol ve tv üniteleri hem sağlamlıkları hem de göz alıcı şıklıkları ile yaşam alanlarının vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Yemek odanızda konumlandıracağınız Toronto yemek masası ile evinize modern bir hava katabilirsiniz.

Mermeri uyuma alanlarınızda, komodin ve şifonyer ile kullanarak da küçük detaylar ile kişisel alanınıza farklılık yaratabilirsiniz.

Dekorasyonunuzda küçük ayrıntılara yer verebilirsiniz. Bu ayrıntılarda mermer veya mermer görünümlü parçalarla hayranlık uyandırabilirsiniz. Mola anlarınızda içeceğiniz kahvenizi ya da ufak atıştırmalık kaçamaklarınızı doğal ve sakin bir görüntüye sahip olan mermer bir orta sehpa veya yan sehpa kullanarak yapabilirsiniz.