Saloni Logo

DİLLER

Köşe Koltuklar İle Mutlu Anlar

Köşe koltuklar, klasik ve derli toplu modellerden, yaratıcı ve yenilikçi, iddialı modellere geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Hem küçük ya da dar bir salonun alanı bölmeyen önemli üyesi, hem de geniş ve yüksek tavanlı bi salonun öne çıkan parçası oluyor. Bir yandan yeterli oturma alanı sağlarken, diğer yandan mekana farklı bir hava katıyorlar.

Küçük Alanlara Keyifli Köşeler..

Dar bir salonda ya da oturma odasında sıkışıklığı önlemek için köşe koltuk ideal seçimler arasında yer alıyor. Odanın tam köşesine konulduğunda önemli bir alan tasarrufu sağlıyor. Hem uzanmak, yayılmak için, hem de fazla sayıda kişinin oturması için kullanılabiliyor. Koltuğunla uyum içinde bir sehpa, alana renk katacak bir tablo, içine gömüleceğin bir battaniye ve rahat yastıklar ya da bir kütüphane ve gazetelik ile köşe koltuğun, keyif alanın haline gelebiliyor.

Büyük Alanlara Yenilikçi Köşeler

Oturma alanında, şaşırtıcı, farklı ve iddialı bir koltuk ile harika bir köşe oluşturabilirsin. Bunun için farklı renk ve desenlerin bir arada kullanıldığı köşe koltukları, salona rengarenk bir dokunuş sağlıyor. Bu tür koltukları seçerken, renklerin ve desenlerin odanın kalanıyla ahenk içinde olmasına dikkat etmek gerekiyor. Dingin bir odaya çılgın bir ressamın fırçası değmiş etkisi veren bir renkli köşe koltuk ile neşeli bir oturma alanı yaratabilirsin. 

Dönüşüme Açık Joker Köşeler..

Artık köşe koltukların her zaman bir dik açı oluşturması gerekmiyor. Koltuğunun istersen tam bir çember bile oluşturabileceğini biliyor musun? Modüler ve birbiriyle uyumlu parçalardan oluşturabileceğin koltuklar ile istediğin genişlikte ve biçimde kullanabileceğin parçalı ya da bütün oturma alanları oluşturabilirsin. Bu parçaları, yapılarına özel üretilmiş sehpaları ile işlevsel alanlara dönüştürebilirsin. Farklı alanlarda da kullanabileceğin her bir parçayı, ihtiyacına uygun şekilde birleştirebilir, toplantı alanları, uzanma koltuğu ya da geniş oturma alanlarına çevirebilirsin. Her alan, zevk ve dekorasyon prensibi için uygun köşe koltuklarını, Saloni mağazaları ve saloni.com.tr’de bulabilir ve kendi mutlu köşeni yaratabilirsin.