Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

Çevreye Duyarlı, Eğitime Tam Destek

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Saloni mobilya olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetim sistemi dahilinde çevre dostu ürünler üretiriz.

  • Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması
  • Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması
  • Tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerin azaltılması
  • Kirliliğin kaynağında önlenmesi
  • Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması yönünde faaliyetlerimizi Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe çevresel öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Saloni olarak bölgemizdeki doğal yaşamı koruma ve ağaçlandırma projeleri gerçekleştiririz.

  • İnegöl-Domaniç yolu yan refüjleri, piknik alanları, çeşmeler ve derelerdeki çöplerin temizliği için proje geliştirerek, aynı zamanda sponsoru olduk. Doğanın korunması ve çevre duyarlılığı adına önemli bir adım daha attık.
  • Saloni Mobilya olarak, 2012 yılından itibaren her yıl periyodik olarak, kurumsal mağazalarından yapılan alışveriş karşılığında tüketicilerimiz adına Yenişehir Ovacık Bölgesi Ağaçlandırma Alanı’nda fidan dikimi gerçekleştiriyoruz.

EĞİTİME DESTEK POLİTİKAMIZ

Saloni mobilya olarak, her yıl öğrencilere burs veririz.

  • Saloni markasını kurduğumuz günden bu yana sahip olduğumuz temel çalışma değerlerimizden biri de “bulunduğumuz topluma faydalı çalışmalar yürütmektir”. Bu ülkümüze sahip çıkmak adına yıllardan beri her öğretim çağından farklı okullarda okuyan öğrencilerimize markamızın kaynakları çerçevesinde destek olmaya çalışıyoruz. Şimdiye dek burs imkanı sağlayarak eğitimlerine destek vermeye çalıştığımız bazı öğrencilerimizin başarıyla mezun olmasından dolayı haklı bir memnuniyet duyuyoruz. Saloni’nin kurucusu ve Genel Müdürü Haluk Özbek’in bizzat kendisinin “burs alarak” eğitimini devam ettirmiş olması sebebiyle markamızın bu çok önemsediği sosyal sorumluluk çalışmasına bakış açısı özellikle duygusaldır. Bu sebeple her yıl daha fazla sayıda genç arkadaşımızı desteklemek, bursiyer sayımızı arttırmak için kaynaklarımızı arttırmaya ve zorlamaya devam edeceğiz. Öğrenci arkadaşlarımızla iletişimimiz salt burs vermek ile sınırlı olmayıp, staj süreçlerinde yardımcı olmak ve kendilerinin geleceklerinin şekillenmesinde tecrübelerimizle katkıda bulunmak olarak devam etmektedir. Saloni, bu çalışmalarını önemsemeye ve istikrarlı şekilde yürütmeye devam etmekte kararlıdır.

Saloni mobilya olarak, kültür ve inovasyon gezileri düzenleriz.

  • Öğrencilere tarih şuuru aşılayıp kültürel birikim kazandırmayı amaçlayan, aynı zamanda son teknolojiyi yakından takip edebilmeleri için periyodik seyahatler düzenliyoruz. Bu projeler kapsamında ileriki dönemde tespit edilecek öğrenciler ile farklı geziler düzenlemeyi planlıyoruz.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap