Abdullah ŞEN

Bir yaşam felsefesinin içindeki objeler. Koltuk, masa, sandalye evimizin her köşesinde olan dekoratif ögeler aslında yaşamın birer parçası. Bu parçalar bize bir kültürü yansıtırken diğer yandan içsel bir yolculuğa doğru götürüyor. Her obje aslında bir duyguyu yansıtıyor. Saloni, mobilya tasarımı ve iç mimarlığın buluştuğu noktada bu duyguyu ve kültürü çok iyi yansıtan bir marka. Görsel odaklı yaklaşımları hayatımıza öyle bir işliyor ki, bir fotoğrafın karesinde gibi kendimizi konumlandırabiliyoruz.

Tüm projelerimizin ve yeni koleksiyonlarımız bir arayış içerisinde, doğru felsefeyi hayata taşımaya odaklanma üzerine kurgulanmış. Yeninin peşindeyiz, yeni duyguların peşindeyiz.

Yeni çizgiler, yeni malzemeler, fonksiyonelliğin bir arada olduğu yeni iç güdüler ile hareket eden yeni koleksiyonumuz ile artık modernizmin peşinde, çağ atlatan bir fotoğraf karesi yaratmak istiyoruz.


1981 İstanbul/Üsküdar doğumlu olan Abdullah Şen, ilkokulu Beşiktaş, Orta ve Liseyi Sarıyer'de okuduktan sonra, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Firmamızda 2003-2007 yıllarında Satış-Pazarlama Müdürlüğü görevinin ardından, 2009 yılı itibari ile Kurumsal İletişim görevini üstlendi.

Grafik tasarım ve fotoğraf üzerine yaptığı farklı çalışmalar ile kişisel gelişimini devam ettirmekte, aynı zamanda Halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetmektedir.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap