Ayşe BAHADIR

1996 doğumluyum. Görsel sanatlar grafik tasarımı mezunuyum.

Tıpkı çocukluğumda hayalini kurduğum çizgi romanlarda kaybolduğum gibi mesleğimdede tam da çağın gerektirdiği gibi dijital bir serüvenin içinde, renklerimle ve çizgilerimle imzamı atıyorum.

Grafik tasarım , ifade edilmek istenen tüm oluşumların görsel bir yüzeye dökülmesidir. Benim için bu görsel disiplini en etkin şekilde kullanmanın iki temel yöntemi vardır. Birincisi dengeyi iyi sağlamak ve sadelikten taviz vermemek ikincisi hedefimizdeki algıyı indirekt yol ile kitleye sunmaktır. Öyleki; kişiler kendilerine bir şey anlatmak derdinde olduğumuzu düşünmeden o anlatının okuyucusu olurken bulmalılar kendilerini.

Saloni ile yolumun kesişmesi ise mezun olmadan öncedir. Evet, bende o başarı öyküsü staj yaptığı firma ile başlayanlardan biriyim. Saloni’ye adım attığım gün, özgürce hedefime koşabileceğim ve mesleğimde kendi farklılıklarımla var olabileceğim bir ortamda olduğumu hissetmiştim. Burası ilk adımlarımın şahidi ve kilometrelerce yol katettiğim, mesleki ve hayati tecrübemi paralelinde yürüttüğüm yoldur, burası benim ailem , evim, kendimi güvende ve özgün hissettiğim yerdir.

Ben ve ekibim bu büyük üretim ağının her departmanı ile ilişkili çalışıyoruz. Mimari ekipten , sevkiyat departmanımıza, üretimden, müşteri ilişkilerine her birim bir şekilde bizimle koordine olmalılar. Bu nedenle biz kendimizi bu firmanın kalbi olarak görüyoruz ve birlikte daha uzun yıllar güzel işler çıkartmak için çok çalışıyoruz.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap