Aysima TUTAR

Benim için Saloni Mobilya, Kocaeli Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde okurken, perakende sektörünün ve tasarımın beni ne kadar mutlu ettiğini düşünmemle başladı. Dekorasyon benim hayatımın her alanında. Kendi hayatımızı yaşarken, düşünerek hareket etmemizin de, hayatımızı dekore etmek olduğuna inanıyorum. Bu sebeple sevdiğim işi yapmak için, İstanbul Moda Akademisi’nde; mağazacılıkta görsel düzenleme ve vitrin tasarımı eğitimi aldım. Hemen ardından Saloni Mobilya ile tanıştım, 1.5 senedir Saloni Mobilya bünyesindeyim ve beraber olduğumuz ekibimizle beraber; markamızın perakende müşterisine ulaşma sürecinde, ürün sunumunun en önemli unsur olduğuna inanarak; showroom tasarımı, vitrin tasarımıve koleksiyonumuzun sizlere sunumundan sorumluyuz.

Aslında nasıl bir insan olduğunuz sizin dekore biçiminizle doğru orantılıdır. Dekorasyonda anılan tarzlar, yaşam tarzınızı da belirler. Örneğin; kendi hayatınızda minimal yaşayan bir insansanız; ev dekorasyonunuz da o şekilde gelişecektir.Mağazalarımızda da; sunmak istediğimiz ürün hangi tarzda ise, dekorasyonun da o şekilde olmasını ve sizin yaşam alanınızı hayal etmenizi sağlamaya çalışırız. Benim hayatımda olmazsa olmazlarımdan biri konfor. Fazla aksesuar, fazla ışık, uyumsuz renkler: huzursuz mekanlar... Denge ve uyum bozulduğu an; hayatımızda huzursuzluk başlar.

Sadelikten yana, basit ama kalitesiyle öne çıkan tasarımlar ve mekanlar hayal ediyoruz. Fonksiyonel ürünlerimizle yaşam alanlarınıza estetik, konfor ve huzur getirmek istiyoruz.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap