Hilal DURSUN

Dekoratif Sanatlar ile başlayan lisans hayatımı İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ile tamamladım, ardından Amsterdam’da staj yaptım ve İstanbul’dan yola çıkıp Bursa’ya, Saloni Mobilya’nın kalbine, büyük bir ekibe dahil olmak için geldim.

Saloni’nin mağazalar ekibinde mekanların tasarlanması noktasında ekibim ile dinamik bir gayret içinde çalışıyoruz.

Benim için mekanların tasarımında önemli olan iki ana unsur, fonksiyonellik ve zamandır. Zaman çok geniş bir kavramdır ve tasarıma etkisi de yadsınamaz büyüklüktedir. Mağazalarımıza bu olguyu yansıtış biçimimiz ise ürünlerimizin çağı yakalayan modernliğini ve zamanla yoğrulmuş tecrübenin kalitesini en yalın haliyle sunmaktır. Öyle ki, biz mutlu müşteriler hedeflerken, mağazalarımızı gezen kitlelerin evlerinde uygulama konusunda karamsarlığa düşeceği ortamlar oluşturmak, ürünlerimizi sadece görkemli mekanlardayken, mağazamızda sunulan etkiyle birlikte sağlayabilecekleri yanılgısına kapılmalarına neden olmak isteyeceğimiz en son şeydir.

Biz Saloni’de büyük bir aileyiz, fakat büyük olup çekirdek olmayı başarmış durumdayız. Çünkü, kurucu patronumuzun da her zaman söylediği gibi bizim bir derdimiz var, ortak bir derdimiz… Çaresi çok çalışmak olan, aynı zamanda çok keyif almak, ekibinle güçlenmekte hızlı koşmak olan bir derdimiz var. Firmamızın başarı çizelgesi, kaygımızın ortak oluşunun bir mükâfatıdır.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap